Whatsapp
YENİSES Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
<text class="f-s-24 pos-s d-inline-block mt-30 pt-40">YENİ SES ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ</text>

YENİ SES ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

 

Hakkımızda

2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak hizmete açılan Yeni Ses Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi hizmete başladığı ilk günden beri kaliteli hizmet sunmak, kendini daima geliştirmek ve en iyiye ulaşabilme çabası içindedir.

Aydın'ın Merkez Efeler ilçesinde bulunan Yeni Ses Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimiz; Bedensel ve Zihinsel yetersizlikler, İşitme, konuşma ve ses bozuklukları, Yaygın gelişimsel bozukluklardan (otizm,asperger sendromu,çocukluğun dezintegratif bozukluğu,rett sendromu, duyu bütünlemesi ve diğerleri) etkilenmiş olan bireylerin eğitimi ve rehabilitasyonu konularındaki uzman kadrosuyla eğitim vermektedir.

Günlük yaşamlarını mevcut yetersizliklerinden dolayı sağlıklı ve verimli geçiremeyen, mutlu olamayan bireylerin yetersizliklerini mümkün olduğunca ortadan kaldırabilmek, kendilerine yeterli becerileri kazandırmak ve topluma uyum sağlayabilen faydalı bireyler haline getirmek temel amacımızdır. Kurulduğumuz günden beri alanımızdaki tüm bilimsel yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek,bunları hizmet verdiğimiz bireylere hızla aktararak öğrenmeyi ve gelişmeyi destekleyen öncü ve örnek bir kuruluş olma gayesi taşımaktayız.

Yeni Ses Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ilkeli ve modern eğitim uygulamarı ile Kurum ,aile ve diğer eğitim kurumları ile sıkı bir iş birliği içerisinde hareket ederek çocuklarımızın başarısı için çalışmalarına devam etmektedir.